СИРОВИНА

ВИСОКА ЯКІСТЬ КАВИ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЗЕРНА

Гарна кава починається з вирощування. Щоб отримати найкращі зерна, ми купуємо необхідні види та з високою якістю для наших різних смаків безпосередньо з кавових ринків: в Нью-Йорку для Arabica та в Лондоні для типів Robusta. Для наших преміум-продуктів мизакуповуємо сировину від конкретних торговців - людей, з якими ми вже багато років знайомі, і які відомі своєю доступністю до товарів та відзначаються особливо високою якістю та чистотою сортів.

OCC-Italien-FLORI-SALVA-7.jpg
csm_occ-6_96f73dff18.jpg

ВИРОБНИЦТВО – БЕЗ ДОБАВОК

Наша кава не виробляється промислово та не має ніяких добавок.

"

Увага до деталей у складі суміші, при відборі сировини та обробці.

 

"

OCC-Italien-FLORI-SALVA-2.jpg
OCC-Italien-FLORI-SALVA-6.jpg

ОБРОБКА

СИЛА МАЄ БУТИ ЗНАЙДЕНА В ІНШОМУ…

Аромат - це неймовірне створіння. Він розкривається повністю, лише коли його обробляють м'яко. Наші десятиліття досвіду показують: це величезна різниця, якщо кавові зерна смажаться при температурі 500 ° С протягом трьох хвилин або ніжно при температурі 220 ° С протягом 17-20 хвилин. На перший погляд різниця не може бути такою великою, але смак говорить сам за себе. Через повільне обертання барабану без добавок такх,

 
як вода та ароматизатори, ми створюємо каву з менш гіркими речовинами, що підсмажені до самого ядра. Після цього кава знову очищається і залишається для відпочинку в ароматичних силосах протягом одного-трьох днів. Це те, чому ми навчилися протягом багатьох років: лише терпіння допомагає розкрити повну силу кави.

csm_occ-10_c7955bda21 (1).jpg

"

Час може змінюватись,

а майстерність - ніколи!

 

"

ПРАВИЛЬНІ КАВОВІ ЗЕРНА РОБЛЯТЬ КАВУ

ЕФІОПІЯ, БРАЗИЛІЯ, ГВАТЕМАЛА, ГОНДУРАС, ІНДІЯ, ІНДОНЕЗІЯ, КОЛУМБІЯ, ПЕРУ, УГАНДА ТА В’ЄТНАМ

csm_mk7screen_2017-05-18_um_18.53.21_02_

Via Trebbia, 21 · 04100 Latina  ·  Italy  ·  P +39 (0) 773 662799

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon